Telefon Numarası (224) 224 56 70

Atalay İnşaat Projeleri

Devam Eden Projeler

Kayapa-Atalay Trend 1

Öne çıkarılmış

PROJEMİZ BURSANIN YENİ YAKASI  OLAN KAYAPA PLANLAMA BÖLGESİNDE YÜKSELİYOR

DOĞAYLA BAŞBAŞA, KEYİFLİ YAŞAMLAR SUNMAYI HEDEFLEDİĞİMİZ KAYAPA PROJELERİMİZİN 1. ETABI OLAN ATALAY TREND 1 projemiz,  dış cephe tasarımı ve mimari özellikleri ile farklı olarak tasarlanmış, aynı zamanda da  fonksiyonel bir projedir.

Projemiz, Bursa’nın yeni yakası Kayapa Planlama bölgesinde yer alıp, Bursa-İzmir karayoluna 3 km. , Uludağ Üniversitesi ve Tıp Fakültesine 5 km, Görükle yerleşim bölgesine 3 km mesafede olup, Kayapa Çamlık Bulvarı üstünde yer almaktadır.

Projemizde 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerimiz mevcut olup, ayrıca Kayapa Çamlık Bulvarına cepheli mağaza dükkanlarımız yer almaktadır. Dükkanlarımızın zemin kat yüksekliği 4m olup, bodrum katları da mevcuttur.


Dairelerimizde mobil kombi sistemi,  güle güle butonu, ışık bantları ve ankastre ürünler standart uygulama olarak yapılacaktır.

Proje teslim aşamasında kapılar, parke vb endüstriyel tasarım ve kaplamalar için numune malzemeler,  detaylar müşterilerimizin beğenisine sunularak tasarım ve uygulamaları işletmemiz tarafından yapılacaktır.

Bütün taşıyıcı sistem son deprem yönetmeliğine göre uygulaması yapılacaktır.

İnşaatlarımızda C30 ve üstü beton sınıfı kullanılacaktır.

Projemizde, site içi ve projesine uygun otopark mevcuttur.

Görsel tasarımlar, uygulamada farklılık gösterebilir.

Proje Olanakları

Proje Olanakları

Konum ve Diğer Bilgiler : Kayapa, Kayapa,

Sokak görünümünü göster

Tüm Hakları Saklıdır. © 2017

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için kayıt olunuz.

bursa en iyi inşaat firması, atalay inşaat, bursa atalay grup inşaat, bursa kaliteli inşaat firması, sıddık gümüşboğa atalay İnşaat, mudanya'daki en iyi inşaat firmasıdır.